وانت و نیسان شریعتی
باربری شریعتی
باربری شریعتی
اتوبار شریعتی
باربری شریعتی
اتوبار شریعتی
باربری شریعتی
اتوبار شریعتی

شکستن چرا ؟
با نیم قرن تجربه
متخصص در بسته بندی و حمل و نقل
بسته بندی اثاثیه منزل به روش اروپایی
با بابل رپ و استرچ رپ
کارگران ورزیده و کارآزموده

45 45 45 88

باربری شریعتی

باربری شریعتی با سال ها تجربه در کنار شما عزیزان می باشد اگر در منطقه شریعتی هستید و نیاز به یک اتوبار و باربری دارید همین الان تلفن رو برداشته و با ما تماس بگیرید باربری شریعتی با دارا بودن تجهیزات مخصوص باربری و اتوبار به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراه با کارگر زبده باربری بارچینی و بسته بندی و رانندگان مجرب در خدمت شما عزیزان می باشد به همراه بیمه نامه های رسمی و دولتی باربری شریعتی می داند که وسایل منزل شما را چه طور جابهجا نماید.

باربری شریعتی عقد قرار دادکاری

پس از آنکه از تمام باربری هایی که مد نظر شما بود پرس و جو کردید و از باربری شریعتی نیز در مورد نرخ باربری و نحوه و تجهیزات پرس و جو کردید و مشاوره های لازم را از ما گرفتید و به امید خدا این باربری را به عنوان باربری خود انتخاب کردید لذا آماده عقد قرارداد باشد خواهیم بود در مورد اینکه مبدا شما عزیزان کجای تهران می باشد و اینکه هدف شما آیا حمل و نقل درون شهری است یا برون شهری مقصد را تعیین می کنیم و اندازه و مقدار آن که به چه تعداد کارگر احتیاج دارید پی رسیدن به توافق قرارداد امضا می شود.

باربری شریعتی - نرخ باربری

نرخ باربری همان طور که توضیح دادیم بستگی دارد که آیا نیاز به بسته بندی اثاثیه خود دارد یا نه آیا از تجهیزات اصلی بسته بندی احتیاج دارد یا نه؟ شما در چنین طبقه از آپارتمان قرار دارید ؟ چند ساعت زمان نیاز است که بار و اثاثیه شما جابجا شود ؟ مساحت از درب خروجی منزل و یا آپارتمان و یا ؟تا جلوی وسائط نقلیه بر نرخ باربری تاثیر میگذارد و این که مقدار وسائط باربری شما چقدر نسبت به آن چقدر کارگر لازم می باشد تمام این شرایط در نرخ باربری شریعتی تا ثیر دارد لذا با تمام این شرایط سعی می کنیم همان طور که کیفیت را تضمین می کنیم سعی میکنیم قیمت و نرخ منصفانه ای ارائه دهیم.

باربری شریعتی - بارچینی

پس از آنکه قرار داد بسته شد و در نرخ حمل و نقل نیز به توافق رسیدیم بسته بندی بارچینی شروع می شود ابتدا در منزل وسائل های آشپزخانه پذیرایی اتاق خواب ، اتاق کارها ، کتابخانه ها ، انبار وسائل حمام و دستشویی به صورت جداگانه بسته بندی در کارتن های مخصوص قرار میگیرد روی آنها به وسیله ماژیک نوشته می شود تا هم در موقع جابه جا کردن وسایل کارگرها مراقب باشد و بدانند که چه چیزی را دارند جابجا می کنند و همین اطلاع داشتن و مراقب بودن باعث می شود که صدمه به وسایل شما عزیزان وارد نشود لذا ما در کنار شما عزیزان هستیم و موقع ای که همین وسایل در داخل کامیونت نیز بارچین می شود بارچین که با توجه به اطلاعات که بر روی کارتن ها هست نسبت به جابه جایی داخل کابین روی هم قرار دادن اقدام می کند شپزخانه و صنایع چوبی شما عزیزان را دارند.

باربری شریعتی

حمل و نقل : بعد از اینکه در مبدا بارها بسته بنذی شد و در مبدا بارها از داخل منزل به داخل کامیونت انتقال داده شد درب های کامیونت توسط راننده باربری شریعتی به خوبی بسته می شود و پس بررسی های کاملو جامع راننده شروع و اقدام به حرکت می کند راننده سعی می کند در دست اندازها احتیاط کامل را انجام دهد از مسیرهایی حرکت کند که سریع به مقصد برسد اگر حمل بار به صورت درون شهری است از مسیر هایی که دارای ترافیک نیست اقدام به عبور و مرور کند و اگر حمل بار برون شهری پس از دریافت بیمه نامه معتبر و دولتی سریع به سوی مقصد حرکت می کند در مسیر بین شهری زاننده باربری شریعتی سعی می کند که تمام قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کند با سرعت مطمئن حرکت کرده تا با لطف خداوند کریم صحیح و سالم بهرها به مقصد برسد.

باربری شریعتی

اتوبار شریعتی جابجایی

پس از رسیدن به مقصد دوباره درب های کانتینر توسط کادر باربری شریعتی باز می شود اثاثیه با همان سلیقه و تلاش که بارچینی شده بود توسط کادری مجرب دوباره یکی یکی از داخل وسائط نقلیه برداشته و به کارگرها توسط بارچین تحویل داده می شود باز توسط کارگرها از کنار کانتینر ها به طبقات بالاتر ساختمان و یا مجتمع انتقال داده می شود اگر در قرارداد قرار بر این بوده است که در مقصد هم و ؟ باز کردن اثاثیه منزل و نصب و راه اندازی با ما باشد و دیگر ما بر حسب وظیفه آوردن وسایل ها را به بالا داریم لذا هرجایی که شما امر کنید ما تک تک وسایل ها را در جایی که شما میخواهید قرار می دهیم به نیروهای ما اعتماد کنید ما می دانیم که چگونه وسایل و بارهای شما عزیزان را جابجا نمائیم.

اتوبار شریعتی | باربری شریعتی | بسته بندی حرفه ای

باربری شریعتی,اتوبار شریعتی

استراتژی تولید برای صادرات

به اعتقاد برخی از اقتصاددانان ، امروزه منطقی ترین استراتژی صادرات برای کشور تبعیت از استراتژی تولید برای صادرات به نظر می رسد. بنابرین استراتژی ، صنایع و تولیدات داخلی با استفاده از تعرفه های منطقی تجاری و نرخ های ارز غیر تصنعی ، مورد حمایت قرار می گیرند . حمایت از صنایع در این استراتژی با حمایت دولت از صنایع در راستای تشویق آن ها برای تولید در بازارهای جهانی صورت می گیرد . صنایع تولیدی کشور از این طریق می توانند در راستای رقابت با محصولات خارجی به افزایش مقیاس اقتصادی ، کاهش هزینه های تولیدی و افزایش کیفیت و تنوع محصولات خود بپردازند.

5-4 بازار کشورهای منطقه خلیج فارس

در منطقه خلیج فارس هفت کشور عربستان سعودی ، یمن ، امارات متحده ی عربی ، کویت ، عمان ، بحرین و قطر وجود دارند که از نظر اقتصادی و میزان در آمد سرانه وضعیت بسیار مطلوبی دارند و می توانند بازار صادراتی بسیار مناسبی برای میوه و تره بار ایران باشند .

امارات متحده ی عربی (دبی) دروازه ورودی برای این بازارها می باشد و به عنوان بندر آزاد فعالیت می کند ، از این جهت دارای امکانات وسیع تخلیه و بارگیری نیز می باشند . قسمت عمده ی صادرات میوه و تره بار ایران نیز به همین کشور صورت می گیرد . داشتن امکانات ضعیف حمل و نقل و نزدیک بودن فاصله ی کشورهای حوزه خلیج فارس به ایران عامل بسیار مهمی در صادرات میوه و تره بار به این منطقه محسوب می گردد . نظر به اینکه کرایه حمل عمدتا" به صورت ارزی می باشد ، صدور میوه و تره بار به کشورهای منطقه خلیج فارس در مقایسه با اروپا و سایر نقاط جهان که هزینه ارز بری بیشتری را جهت پرداخت کرایه حمل نیاز دارند ، مقرون به صرفه تر است . نزدیکی فاصله ایران با کشورهای منطقه خلیج فارس در مقایسه با سایر کشورهای رقیب صادر کننده میوه و تره بار که معمولا" فاصله زیادی از کشورهای حوزه خلیج فارس دارند ، مزیت خوبی می باشد که با اعمال سیاست های مناسب ، ایران می تواند سهم بازار کشورهای رقیب را تصاحب کند و کشورهای رقیب را از این بازار بیرون کند.

باربری شریعتی

اتوبار شریعتی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس فوری