وانت و نیسان شریعتی
باربری شریعتی
باربری شریعتی
اتوبار شریعتی
باربری شریعتی
اتوبار شریعتی
باربری شریعتی
اتوبار شریعتی

شکستن چرا ؟
با نیم قرن تجربه
متخصص در بسته بندی و حمل و نقل
بسته بندی اثاثیه منزل به روش اروپایی
با بابل رپ و استرچ رپ
کارگران ورزیده و کارآزموده

45 45 45 88

باربری شریعتی

باربری شریعتی با سال ها تجربه در کنار شما عزیزان می باشد اگر در منطقه شریعتی هستید و نیاز به یک اتوبار و باربری دارید همین الان تلفن رو برداشته و با ما تماس بگیرید باربری شریعتی با دارا بودن تجهیزات مخصوص باربری و اتوبار به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراه با کارگر زبده باربری بارچینی و بسته بندی و رانندگان مجرب در خدمت شما عزیزان می باشد به همراه بیمه نامه های رسمی و دولتی باربری شریعتی می داند که وسایل منزل شما را چه طور جابهجا نماید.

باربری شریعتی عقد قرار دادکاری

پس از آنکه از تمام باربری هایی که مد نظر شما بود پرس و جو کردید و از باربری شریعتی نیز در مورد نرخ باربری و نحوه و تجهیزات پرس و جو کردید و مشاوره های لازم را از ما گرفتید و به امید خدا این باربری را به عنوان باربری خود انتخاب کردید لذا آماده عقد قرارداد باشد خواهیم بود در مورد اینکه مبدا شما عزیزان کجای تهران می باشد و اینکه هدف شما آیا حمل و نقل درون شهری است یا برون شهری مقصد را تعیین می کنیم و اندازه و مقدار آن که به چه تعداد کارگر احتیاج دارید پی رسیدن به توافق قرارداد امضا می شود.

باربری شریعتی - نرخ باربری

نرخ باربری همان طور که توضیح دادیم بستگی دارد که آیا نیاز به بسته بندی اثاثیه خود دارد یا نه آیا از تجهیزات اصلی بسته بندی احتیاج دارد یا نه؟ شما در چنین طبقه از آپارتمان قرار دارید ؟ چند ساعت زمان نیاز است که بار و اثاثیه شما جابجا شود ؟ مساحت از درب خروجی منزل و یا آپارتمان و یا ؟تا جلوی وسائط نقلیه بر نرخ باربری تاثیر میگذارد و این که مقدار وسائط باربری شما چقدر نسبت به آن چقدر کارگر لازم می باشد تمام این شرایط در نرخ باربری شریعتی تا ثیر دارد لذا با تمام این شرایط سعی می کنیم همان طور که کیفیت را تضمین می کنیم سعی میکنیم قیمت و نرخ منصفانه ای ارائه دهیم.

باربری شریعتی - بارچینی

پس از آنکه قرار داد بسته شد و در نرخ حمل و نقل نیز به توافق رسیدیم بسته بندی بارچینی شروع می شود ابتدا در منزل وسائل های آشپزخانه پذیرایی اتاق خواب ، اتاق کارها ، کتابخانه ها ، انبار وسائل حمام و دستشویی به صورت جداگانه بسته بندی در کارتن های مخصوص قرار میگیرد روی آنها به وسیله ماژیک نوشته می شود تا هم در موقع جابه جا کردن وسایل کارگرها مراقب باشد و بدانند که چه چیزی را دارند جابجا می کنند و همین اطلاع داشتن و مراقب بودن باعث می شود که صدمه به وسایل شما عزیزان وارد نشود لذا ما در کنار شما عزیزان هستیم و موقع ای که همین وسایل در داخل کامیونت نیز بارچین می شود بارچین که با توجه به اطلاعات که بر روی کارتن ها هست نسبت به جابه جایی داخل کابین روی هم قرار دادن اقدام می کند شپزخانه و صنایع چوبی شما عزیزان را دارند.

باربری شریعتی

حمل و نقل : بعد از اینکه در مبدا بارها بسته بنذی شد و در مبدا بارها از داخل منزل به داخل کامیونت انتقال داده شد درب های کامیونت توسط راننده باربری شریعتی به خوبی بسته می شود و پس بررسی های کاملو جامع راننده شروع و اقدام به حرکت می کند راننده سعی می کند در دست اندازها احتیاط کامل را انجام دهد از مسیرهایی حرکت کند که سریع به مقصد برسد اگر حمل بار به صورت درون شهری است از مسیر هایی که دارای ترافیک نیست اقدام به عبور و مرور کند و اگر حمل بار برون شهری پس از دریافت بیمه نامه معتبر و دولتی سریع به سوی مقصد حرکت می کند در مسیر بین شهری زاننده باربری شریعتی سعی می کند که تمام قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کند با سرعت مطمئن حرکت کرده تا با لطف خداوند کریم صحیح و سالم بهرها به مقصد برسد.

باربری شریعتی

اتوبار شریعتی جابجایی

پس از رسیدن به مقصد دوباره درب های کانتینر توسط کادر باربری شریعتی باز می شود اثاثیه با همان سلیقه و تلاش که بارچینی شده بود توسط کادری مجرب دوباره یکی یکی از داخل وسائط نقلیه برداشته و به کارگرها توسط بارچین تحویل داده می شود باز توسط کارگرها از کنار کانتینر ها به طبقات بالاتر ساختمان و یا مجتمع انتقال داده می شود اگر در قرارداد قرار بر این بوده است که در مقصد هم و ؟ باز کردن اثاثیه منزل و نصب و راه اندازی با ما باشد و دیگر ما بر حسب وظیفه آوردن وسایل ها را به بالا داریم لذا هرجایی که شما امر کنید ما تک تک وسایل ها را در جایی که شما میخواهید قرار می دهیم به نیروهای ما اعتماد کنید ما می دانیم که چگونه وسایل و بارهای شما عزیزان را جابجا نمائیم.

اتوبار شریعتی | باربری شریعتی | خدمات درون شهری

باربری شریعتی,اتوبار شریعتی

با توجه به اینکه در شرایط فعلی حودو 80 تا 90 درصد میوه و تره بار به بازارهای منطقه خلیج فارس صادر می گردد چنانچه میزان صادرات ایران تا میزان بالقوه آن افزایش یابی این بازار قدرت جذب میوه و تره بار را تا این حد نخواهد داشت و در نتیجه از سایر بازارهای جهان مانند اروپا و خاور دور باید سهم بازار داشته باشد و جهت رسیدن به این هدف اتخاذ سیاست های بازرگانی خارجی انواع وسایل مناسب و تهیه و امکانات حمل و نقل مناسب کار ساز خواهد بود.

5-5 شناخت نقاط ضعف و قوت بندر خرمشهر

از دست دادن بازار استان های جنوبی عراق در نتیجه عرضه کالای نا مرغوب و گران ، پاکسازی نشدن مناطق وسیعی از نقاط مرزی شلمچه و چزابه ، حاکم بودن فضای نظامی در نقاط مرزی تجاری شلمچه و چزابه تهدیدی برای توسعه تجارت خارجی خوزستان محسوب می شود. عدم لایروبی اروند رود و مشکل تردد کشتی های اقیانوس پیما به بنادر آبادان و خرمشهر ، تهیه و اجرای طرح مدل ترانزیت کالای استان به کشور عراق به دلیل فراهم نبودن امکانات زیر بنایی و نبود مکانیزم بانکی در استان های جنوبی عراق از مشکلات فراسوی توسعه تجارت خارجی استان خوزستان محسوب می شود که بیش از 6 ماه در طول سال امکان برگزاری نمایشگاه در استان وجود نداشته باشد که این امر تهدیدی برای توسعه تجارت خارجی درز خوزستان محسوب می گردد.

همجواری با کشور عراق ، نیاز بالای کشورهای همجوار خوزستان از جمله عراق ، کویت و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس به انواع میوه و تره بار ، وجود بازار بزرگ جهت مصرف تولیدات آهن ، فولاد و محصولات پتروشیمی و نیاز بالای کشورهای همجوار به انواع دام طیور و آبزیان و امکان ترانزیت مسافر و کالا به عراق ، اردن ، سوریه ، لبنان و کشورهای حوزه دریای مدیترانه فرصت های طلایی برای توسعه تجاری خوزستان محسوب می شود لیکن کمبود صنایع تبدیلی جهت صدور انواع محصولات کشاورزی و آبزی با ارزش افزوده بالا را از نقاط ضعف پیش روی توسعه تجارت خارجی خوزستان می باشد.

باربری شریعتی

اتوبار شریعتی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس فوری