وانت و نیسان شریعتی
باربری شریعتی
باربری شریعتی
اتوبار شریعتی
باربری شریعتی
اتوبار شریعتی
باربری شریعتی
اتوبار شریعتی

شکستن چرا ؟
با نیم قرن تجربه
متخصص در بسته بندی و حمل و نقل
بسته بندی اثاثیه منزل به روش اروپایی
با بابل رپ و استرچ رپ
کارگران ورزیده و کارآزموده

45 45 45 88

باربری شریعتی

باربری شریعتی با سال ها تجربه در کنار شما عزیزان می باشد اگر در منطقه شریعتی هستید و نیاز به یک اتوبار و باربری دارید همین الان تلفن رو برداشته و با ما تماس بگیرید باربری شریعتی با دارا بودن تجهیزات مخصوص باربری و اتوبار به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراه با کارگر زبده باربری بارچینی و بسته بندی و رانندگان مجرب در خدمت شما عزیزان می باشد به همراه بیمه نامه های رسمی و دولتی باربری شریعتی می داند که وسایل منزل شما را چه طور جابهجا نماید.

باربری شریعتی عقد قرار دادکاری

پس از آنکه از تمام باربری هایی که مد نظر شما بود پرس و جو کردید و از باربری شریعتی نیز در مورد نرخ باربری و نحوه و تجهیزات پرس و جو کردید و مشاوره های لازم را از ما گرفتید و به امید خدا این باربری را به عنوان باربری خود انتخاب کردید لذا آماده عقد قرارداد باشد خواهیم بود در مورد اینکه مبدا شما عزیزان کجای تهران می باشد و اینکه هدف شما آیا حمل و نقل درون شهری است یا برون شهری مقصد را تعیین می کنیم و اندازه و مقدار آن که به چه تعداد کارگر احتیاج دارید پی رسیدن به توافق قرارداد امضا می شود.

باربری شریعتی - نرخ باربری

نرخ باربری همان طور که توضیح دادیم بستگی دارد که آیا نیاز به بسته بندی اثاثیه خود دارد یا نه آیا از تجهیزات اصلی بسته بندی احتیاج دارد یا نه؟ شما در چنین طبقه از آپارتمان قرار دارید ؟ چند ساعت زمان نیاز است که بار و اثاثیه شما جابجا شود ؟ مساحت از درب خروجی منزل و یا آپارتمان و یا ؟تا جلوی وسائط نقلیه بر نرخ باربری تاثیر میگذارد و این که مقدار وسائط باربری شما چقدر نسبت به آن چقدر کارگر لازم می باشد تمام این شرایط در نرخ باربری شریعتی تا ثیر دارد لذا با تمام این شرایط سعی می کنیم همان طور که کیفیت را تضمین می کنیم سعی میکنیم قیمت و نرخ منصفانه ای ارائه دهیم.

باربری شریعتی - بارچینی

پس از آنکه قرار داد بسته شد و در نرخ حمل و نقل نیز به توافق رسیدیم بسته بندی بارچینی شروع می شود ابتدا در منزل وسائل های آشپزخانه پذیرایی اتاق خواب ، اتاق کارها ، کتابخانه ها ، انبار وسائل حمام و دستشویی به صورت جداگانه بسته بندی در کارتن های مخصوص قرار میگیرد روی آنها به وسیله ماژیک نوشته می شود تا هم در موقع جابه جا کردن وسایل کارگرها مراقب باشد و بدانند که چه چیزی را دارند جابجا می کنند و همین اطلاع داشتن و مراقب بودن باعث می شود که صدمه به وسایل شما عزیزان وارد نشود لذا ما در کنار شما عزیزان هستیم و موقع ای که همین وسایل در داخل کامیونت نیز بارچین می شود بارچین که با توجه به اطلاعات که بر روی کارتن ها هست نسبت به جابه جایی داخل کابین روی هم قرار دادن اقدام می کند شپزخانه و صنایع چوبی شما عزیزان را دارند.

باربری شریعتی

حمل و نقل : بعد از اینکه در مبدا بارها بسته بنذی شد و در مبدا بارها از داخل منزل به داخل کامیونت انتقال داده شد درب های کامیونت توسط راننده باربری شریعتی به خوبی بسته می شود و پس بررسی های کاملو جامع راننده شروع و اقدام به حرکت می کند راننده سعی می کند در دست اندازها احتیاط کامل را انجام دهد از مسیرهایی حرکت کند که سریع به مقصد برسد اگر حمل بار به صورت درون شهری است از مسیر هایی که دارای ترافیک نیست اقدام به عبور و مرور کند و اگر حمل بار برون شهری پس از دریافت بیمه نامه معتبر و دولتی سریع به سوی مقصد حرکت می کند در مسیر بین شهری زاننده باربری شریعتی سعی می کند که تمام قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کند با سرعت مطمئن حرکت کرده تا با لطف خداوند کریم صحیح و سالم بهرها به مقصد برسد.

باربری شریعتی

اتوبار شریعتی جابجایی

پس از رسیدن به مقصد دوباره درب های کانتینر توسط کادر باربری شریعتی باز می شود اثاثیه با همان سلیقه و تلاش که بارچینی شده بود توسط کادری مجرب دوباره یکی یکی از داخل وسائط نقلیه برداشته و به کارگرها توسط بارچین تحویل داده می شود باز توسط کارگرها از کنار کانتینر ها به طبقات بالاتر ساختمان و یا مجتمع انتقال داده می شود اگر در قرارداد قرار بر این بوده است که در مقصد هم و ؟ باز کردن اثاثیه منزل و نصب و راه اندازی با ما باشد و دیگر ما بر حسب وظیفه آوردن وسایل ها را به بالا داریم لذا هرجایی که شما امر کنید ما تک تک وسایل ها را در جایی که شما میخواهید قرار می دهیم به نیروهای ما اعتماد کنید ما می دانیم که چگونه وسایل و بارهای شما عزیزان را جابجا نمائیم.

اتوبار شریعتی | باربری شریعتی | شبانه روزی

باربری شریعتی,اتوبار شریعتی

پایین بودن کیفیت محصولات در مقایسه با استاندارد های بین المللی ، یکپارچه نبودن مدیریت بر تجارت استان ، بروکراسی اداری ، نداشتن استراتژی کلان ، عدم ثبات تصمیم گیری ها، بالا بودن قیمت تمام شده محصول ، توسعه نیافتن سایت های صادراتی در شلمچه و چزابه از نقاط ضعف در جهت گسترش توسعه تجارت خارجی خوزستان محسوب می شود. نامناسب بودن زیر ساخت ها و توانمندی های صادراتی استان ، عدم استفاده از فناوری و تکنولوژی پیشرفته و روز در امر تجارت ، نبود امکان دسترسی سریع و آسان به کشورهای حوزه خلیج فارس و بر خورداری از امکانات بندری از نقاط ضعف پیش روی توسعه تجارت خارجی در خوزستان محسوب می گردد.

 مروری بر تجارب و پیشینه نگاشته ها

میادین میوه و تره بار به عنوان واسطه عرضه و تقاضا نقش مهمی در تنظیم بازار دارند. اما تحقیقات مختلف و تجارب مدیران ذیربط نشان می دهند که مشکلات زیادی فراروی این میادین وجود دارد که باعث می شوند تا نهایتا کارکرد آنها برای سرویس دهی و تنظیم بازار دچار رکود و یا مشکل شوند. در این قسمت از مطالعه سعی شده است تا تحقیقات انجام شده در این مورد و تجارب دست اندرکاران دراین خصوص تشریح گردند.

در تحقیقی که توسط یک تیم تحقیقاتی متشکل از دانشجویان معماری دانشگاه هنر تهران در خصوص وضعیت ساختمانی 22میدان میوه و تره بار در تهران و کرج صورت گرفته است نشان می دهد که اغلب این میادین براساس قواعد مهندسی معماری ساخته نشده اند. بسیاری از این میادین دچار مشکلات ابتدائی حتی در خصوص مکان یابی متناسب با این بازارچه ها، عدم مطالعه و هدف گذاری برای ساخت بازارچه های محلی (براساس دسترسی پیاده) و بازارچه گذاری (براساس دسترسی سواره) و گاه عدم تناسب فضای فیزیکی میدان با جمعیت منطقه است. یکی از موارد مهم در طرح ریزی پلان بازارچه های میوه و تره بار، توجه به مقوله تفکیک بخشهای کثیف و تمیز در حوزه خدمات دهی به مشتریان و همچنین ترمینال عرضه محصولات از زمان تخلیه تا نگهداری و فروش و بحث دپوی زباله این میادین است که باید در طراحی و معماری چنین بازارهایی مورد توجه واقع شوند.

اما در اکثر بازارچه های مورد مطالعه کمتر به این مسائل توجه گردیده و در نتیجه طرح ریزی پلان بازارچه ها از زمان تخلیه بار تا فروش به طرز صحیحی اجرا نگردیده است. یافته های این مطالعه همچنین نشان می دهد که اغلب میادین میوه و تره بار تهران و کرج از مشکلات متعدد و اساسی همچون تهویه نامناسب، نزدیکی محل رفت و آمد به آبراه فاضل آب و وجود بوی نامطبوع، نامناسب بودن سرویس بهداشتی، تداخل فضای تردد پیاده و سواره، طراحی نکردن آبخوری، فاصله زیاد محل بارگیری تا انبار ، عدم طراحی سکوی بارانداز، نبود ترازوی مرجع، نداشتن صندلی برای استراحت مشتریان، نبود چرخ دستی مخصوص خرید ، مجزا نبودن سرویس بهداشتی خصوصی از عمومی ، نبود محل مناسب برای پارک خودوروی مشتریان و .. رنج می برند.

باربری شریعتی

اتوبار شریعتی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس فوری